توانایی های پادیر در صنعت

  شرکت ایرانیان صنعت پادیر ماندگار با در اختیار داشتن کادر فنی و مهندسی حرفه ای امکان طراحی ، ساخت و نصب کلیه دپارتمانهای مختلف صنایع معدنی سیمان، آهک، گچ، از جمله کوره های دوار و آسیا های بال میل و غلتکی را دارد. علاوه بر این، شرکت در خصوص کوره های دوار دارای تخصص خاص بوده و امکان ارائه خدمات زیر را دارا می باشد:
1.نصب کلیه تجهیزات
2. ساخت تمامی مقاطع بدنه کوره، غلطک ها، رینگ ها، بیس پلیت ها و سیل و...
3. تنظیم و تراز سرد کوره
4. تنظیم کوره در حالت گرم
5. شابرزنی یاتاقان انواع شرکت ها اعم از ...FLS & Polysius & KHD
6. تنظیم شناوری کوره در حالت گرم و کاهش فشار تراست رولر
7. تنظیم دنده و پینیون ها و تعمیرات آن ها اعم از دمونتاژ و برگرداندن آن ها
8. تنظیم رینگ ها و تحلیل حرکت نسبی آن ها و کاهش وابلینگ
9. تعویض بدنه در تمامی مقاطع
10. مشاوره انواع کوره قبل و بعد از نصب و تعمیرات
11. برطرف نمودن ویبره کوره های دوار 


احداث خط تولید آهک :

شرکت ایرانیان صنعت پادیر ماندگار از جمله بزرگترین شرکت های طراح و مجری خطوط پخت آهک و دولومیت به روش کوره دوار مجهز به پیش گرمکن ایستاده و کولر ایستاده می باشد.این شرکت با استفاده از متد و تکنولوژی روز دنیا قادر می باشد خطوط پخت آهک کلسینه را با بالاترین کیفیت تجهیزات و کمترین میزان مصرف سوخت و انرژی ، طراحی و اجرا نماید.شایان ذکر است تکنولوژی مورد استفاده کاملا بومی بوده و کلیه تجهیزات از داخل کشور تهیه می گردد.

شرکت ایرانیان صنعت پادیر ماندگار در صنایع معدنی علی الخصوص سیمان و آهک توانایی طراحی ، نصب ، تعمیرات و ساخت انواع مختلف تجهیزات و ماشین آلات را دارا می باشد.

شرکت ایرانیان صنعت پادیر ماندگار با در اختیار داشتن کادر فنی و مهندسی توانمند در زمینه طراحی ،ساخت و نصب خطوط پخت آهک کلسینه به صورت EPC دارای تجربیات مفید بوده و به دستاوردهای افتخار آمیز نائل شده است و همچنین احداث خط تولید آهک با ظرفیت 200 تن در روز و 150 تن در روز را با تکنولوژی کوره دوار مجهز به پیش گرمکن و کولر ایستاده را در رزومه خود دارد.

این شرکت در حال حاضر در حال اجرای پروژه آهک قلعه گنج با ظرفیت اسمی 300 تن در روز برای شرکت معدنی دماوند،زیر مجموعه هلدینگ کاوه پارس بنیاد مستعضفان به صورت EPC می باشد که شامل طراحی مکانیکال ،برق و ساختمانی ،ساخت کلیه تجهیزات و همچنین نصب و راه اندازی کل خط تولید آهک کلسینه می باشد.

شرکت پادیر ماندگار مدعیست تنها شرکت مهندسی در زمینه خطوط پخت آهک بوده که با استفاده از تکنولوژی بومی مطابق با استاند اردهای روز دنیا و مصارف استاندارد انرژی اقدام به اجرای خطوط آهک و ارائه گارانتی معتبر نموده است.